16 stycznia 2019

Tak graliśmy z Wielką Orkiestrą

Fundacja Eco Textil co roku bierze udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. W tym roku nasi przedstawiciele uczestniczyli w licytacjach w Zespole Szkół Publicznych nr1 w Skarżysku i w Kieleckim Centrum Kultury. Udało się nam wylicytować kilka ciekawych przedmiotów, między innymi obraz – panoramę Sandomierza, budzik i kubek WOŚP, czy piłkę z autografami reprezentantów Polski w futbolu. Na ten cel Fundacja przekazała 4300 zł.

 

Na licytację w Kielcach podarowaliśmy dwa wózki inwalidzkie i rower rehabilitacyjny. Wszystkie znalazły nabywców, przy czym jeden z wózków sami wylicytowaliśmy. Trafi do Świętokrzyskiego Centrum Pediatrii, z czego ucieszył się obecny na aukcji doktor Włodzimierz Wielgus, wicedyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.

 

Wcześniejsze wpisy

 • 10 stycznia 2019

  Finał tuż tuż – Eco Textil zagra z WOŚP

  Pomagamy tym, którzy pomagają. Brzmi zawile, ale sprawa jest prosta. Jak co roku Eco Textil wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W środę przekazaliśmy rower rehabilitacyjny i dwa wózki inwalidzkie na aukcję, która odbędzie się w Kieleckim Centrum Kultury.
  Mamy nadzieję, że znajdą nabywców i osiągną dobre ceny.

 • 8 stycznia 2019

  Rawa Mazowiecka – wypożyczalnia rowerów trójkołowych

  Pięć rowerów rehabilitacyjnych otrzymała Fundacja Obudźmy Nadzieję. Będą one wypożyczane osobom, które wymagają rehabilitacji i właśnie rower może im w tym pomagać. Mówi Małgorzata Walendziak, prezes Fundacji.

 • 7 stycznia 2019

  Przy ul Łaskiej 62 w Pabianicach działa wypożyczalnia rowerów trójkołowych

  Wypożyczalnia została ostała otwarta w piętek, 4 stycznia w Spółdzielni Socjalnej Zielone Pabianice. Wypożyczalnia to pomysł i inicjatywa Małgorzaty Grabarz, prezeski Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Pabianicach. Trójkołowce można wypożyczyć na 21 dni. Nic to nie kosztuje


Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję