24 września 2018

Trąbki Wielkie wypożyczalnia już działa

Rowery można wypożyczać bezpłatnie  w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej .

Dostępne są 3 rozmiary rowerów na kołach 16, 20 i 24 cale.

Szczegółowe informacje  można uzyskać pod numerem tel: 58 301 02 19.

Wcześniejsze wpisy

 • 21 września 2018

  600 kurtek trafiło w ręce chorych ze szpitala w Malawi

  Od maja tego roku w Malawi pracuje wolontariuszka Polskiej Misji Medycznej - ortopeda dr Karolina Siwicka. To drugi wyjazd wolontariacki Karoliny do malawijskiego szpitala, na który tym razem wybrała się wraz z rodziną. Lekarka pracuje w szpitalu w Blantyre, a jej pacjentami są w głównej mierze dzieci. Oprócz wielu niedogodności, z którymi szpital spotyka się na co dzień (brak wykwalifikowanego personelu, odpowiedniej sterylności czy specjalistycznego sprzętu), placówka boryka się z wieloma przyziemnymi problemami. Jednym z nich jest brak odpowiedniej odzieży termicznej, która uchroniłaby mieszkańców Malawi przed niskimi temperaturami, które panują w wyżej położonych rejonach na przełomie lata i jesieni.

 • 20 września 2018

  wizyta w Radiu Kraków …o wypożyczalni i nie tylko

  Niedawno na zaproszenie redaktor Katarzyny Pelc gościliśmy w Radiu Kraków, by opowiedzieć o naszych Bezpłatnych Wypożyczalniach Rowerów Rehabilitacyjnych, oraz o otwartej kilka dni wcześniej pierwszej takiej wypożyczalni w Krakowie.

 • 17 września 2018

  Dziękuję!

  "Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość."

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję