4 listopada 2021
2021

Twoja opinia jest dla nas ważna

Osoby korzystające z bezpłatnej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego, prowadzonej od ponad roku przez Fundację Eco Textil, dzielą się opiniami na temat jej funkcjonowania.  Na profilu : „Google moja firma” obecnie jest blisko 200 pozytywnych opinii na temat sposobu działania, oraz sprzętu jakim dysponuje wypożyczalnia. Dziękujemy za wszystkie oceny.

Każda taka wiadomość to ogromna satysfakcja, która utwierdza nas w przekonaniu, że docieramy z pomocą dokładnie tam gdzie jest ona potrzebna. Doceniamy także głosy użytkowników, wskazujące, jak jeszcze możemy podnieść poziom świadczonych osobom potrzebującym usług.

Piotr:

Wypożyczenie sprzętu szybko i sprawnie, choć miałam problem z firmą kurierską. Łóżko dość ciężkie. Sprzęt do montażu we własnym zakresie. Opłata tylko przy dostarczeniu łóżka, która pokrywa jednocześnie zwrot. Zwrot bezproblemowy. Super, że jest fundacja , która pomaga bez opłat za wypożyczenie. To ogromna pomoc.

 Rafał :

Cały proces był dla mnie wielką niewiadomą – jak zwykle w takiej sytuacji szukałem “haczyka”. Nie znalazłem…. Łóżko rehabilitacyjne dla taty otrzymałem ponosząc jedynie koszty kuriera. Sprzęt nosił minimalne ślady użytkowania, nie mniej jednak w zupełności zaspokajał nasze potrzeby. Po okresie 6 miesięcy miałem możliwość dalszego bezpłatnego użytkowania sprzętu na kolejne pół roku. Czy można jeszcze dłużej – nie wiem. Nam niestety łóżko już nie było potrzebne. Po tym okresie spakowaliśmy łóżko i opłacony przy dostawie kurier je od nas zabrał. Szczerze polecam korzystanie z pomocy tej fundacji.

 

Ewa:

Bardzo się cieszę, że miałam możliwość poznania Fundacji Eco Textil i skorzystania z oferty wypożyczenia roweru trzykołowego. Fundacja umożliwiła mi powrót do sprawności fizycznej. Jestem bardzo szczęśliwa,że mogę korzystać z waszego sprzętu. Bez Waszej pomocy nie byłaby mnie stać na zakup roweru. Polecam wszystkim współpracę z Fundacją Eco Textil

 Natalia

Bardzo szybko ,sprawnie i co ważne bezpłatnie można wypożyczyć sprzęt ,w moim przypadku rower trójkołowy ,który przyszedł dosłownie tydzień po wypełnionym wniosku .Jestem bardzo zadowolona z Fundacji i cieszę się, że takie miejsca jeszcze istnieją. Z całego serca polecam

 

Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa i okazane zaufanie.

Przypominamy że opinię na temat sprzętu, lub samego procesu wypożyczenia można dodać w serwisie Google moja firma na portalu Facebook  lub na skrzynkę e-mail fundacja@ecotextil.pl

Z pewnością pomogą osobom które jeszcze wahają się przed skorzystaniem z naszej pomocy.

Wcześniejsze wpisy

  • 25 października 2021

    Święto roweru

    Październik jest dla naszej Fundacji miesiącem wyjątkowym. Dokładnie osiem lat temu, właśnie na początku jesieni, przekazaliśmy pierwszy rower trójkołowy, rozpoczynając tym samym realizację programu „Rower dla Niepełnosprawnego”. Przypominamy, że to akcja mająca na celu wsparcie osób z każdej grupy wiekowej w przełamywaniu barier komunikacyjnych i pomocy w ich rehabilitacji.

  • 7 października 2021

    Fundacyjne rowerki w książce IFiKlauKa!

    Z ogromną radością informujemy, że nasze trójkołowe rowerki są już tak sławne, że występują nawet w książce! A dokładniej w książce wydanej przez zaprzyjaźnioną z nami Szkołę Podstawową Specjalną nr 19 w Kaliszu. Przypominamy, że w tej placówce znajduje się jedna z pierwszych wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego w Polsce!

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję