23 stycznia 2024
2023

Twoje zdanie jest dla nas ważne

Osoby korzystające z bezpłatnej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego, prowadzonej od 2019 przez Fundację Eco Textil, dzielą się opiniami na temat jej funkcjonowania.  Na profilu : „Google moja firma” obecnie jest blisko 200 pozytywnych opinii na temat sposobu działania, oraz sprzętu jakim dysponuje wypożyczalnia. Dziękujemy za wszystkie wyrazy uznania, ciepłe słowa i sugestie co jeszcze możemy poprawić. Każda taka wiadomość to ogromna satysfakcja, która utwierdza nas w przekonaniu, że docieramy z pomocą dokładnie tam gdzie jest ona potrzebna.

Pani Joanna:

Ogromne podziękowania dla Fundacji Eco Textil za możliwość bezpłatnego wypożyczenie wózka inwalidzkiego na dłuższy czas – wszystko szybko, sprawnie, bez zbędnych formalności. To bardzo duża pomoc dla osób zmagających się z chorobą, ale też wsparcie dla rodziny, która w tych trudnych chwilach boryka się z ogromnymi wydatkami. Zamówiłam sprzęt w wypożyczalni na stronie internetowej fundacji, byłam zaskoczona niezwykle szybkim odzewem i natychmiastową realizacją zamówienia. Nie było również problemu z przedłużeniem terminu wypożyczenia. Brawa za empatię, profesjonalizm i wspaniałą inicjatywę.

Pani Małgorzata:

Dzięki fundacji i bezpłatnej wypożyczalni, mamy dla mamy :) super nowoczesne łóżko. Bardzo dziękuję! Opieka nad Nią jest o wiele łatwiejszą. POLECAM!!!

Krystyna:

Super fundacja. Szukałam łóżka dla mojej mamy chorej na Parkinsona. Znalazłam ankietę i dowiedziałam się’ że można bezpłatnie wypożyczyć
łóżko. Wypełniłam bez przekonania. Jakie było moje zdziwienie’ gdy dowiedziałam się, że mogę odebrać łóżko w swojej miejscowości. Jestem bardzo wdzięczna’ bo rozwiązało to wiele problemów związanych z opieką.

Dariusz:

Wypożyczyłem dla żony od fundacji rower trójkołowy. Otrzymaliśmy egzemplarz zupełnie nowy, dobrze wykonany, złożenie roweru nie przysporzyło żadnych problemów. Żona choruje na SM i jej aktywność fizyczna była bardzo ograniczona, do jazdy rowerem też podeszła bardzo sceptycznie. Ale już są efekty, jeździ rekreacyjnie a czasami nawet do sklepu po zakupy (rower jest wyposażony w bardzo praktyczny kosz). Dlatego naprawdę polecam i zachęcam do skorzystania z pomocy fundacji.

 

Przypominamy że opinię na temat sprzętu, lub samego procesu wypożyczenia można dodać w serwisie Google moja firma na portalu Facebook  lub na skrzynkę e-mail fundacja@ecotextil.pl Z pewnością pomogą osobom które jeszcze wahają się przed skorzystaniem z naszej pomocy.

Wcześniejsze wpisy

  • 27 grudnia 2023

    Klienci Centrum Wola Park oddają niepotrzebne ubrania.

    Od marca w centrum handlowym wola Park w Warszawie ustawiony jest pojemnik Fundacji Eco Texti. Klienci mogą przynosić tam niepotrzebne ubrania, buty zabawki i tekstylia domowe. Przez osiem miesięcy udało...

  • 14 grudnia 2023

    Nagrody dla szkoły, nagrody dla lokalnej społeczności.

    W jesiennej edycji akcji  “Zrób porządek w szafie” poza rekordowymi wynikami szkół w zbiórce odzieży, fundacja przeznaczyła rekordową ilość nagród. Pierwsze 4 szkoły które uzbierały najwięcej niepotrzebnych ubrań poza nagrodami...

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję