14 grudnia 2018
Rowery Eco Textil
2018

Tyle radości w Gminie Czerwonak!

Przedświąteczny czas obfituje w wiele inicjatyw mających na celu pomoc osobom starszym i niepełnosprawnych. Tym razem nasze rowery trafiły do mieszkańców Gminy Czerwonak. Wiemy, że sprawiły dzieciakom bardzo dużo radości. Dla nas to kolejny dowód że program Rower Dla Niepełnosprawnego to strzał w dziesiątkę! Blisko 5500 rowerów trafiło już do niepełnosprawnych w całej Polsce.

Na grudniowej sesji Rady Gminy pojawili się wyjątkowi gości. Specjalne rowery trójkołowe najmłodszym mieszkańcom Gminy Czerwonak przekazało 4 Mikołajów. Radość Dzieci była ogromna!!!

zdjęcia : https://www.facebook.com/czerwonakzobaczwiecej/

Wcześniejsze wpisy

 • 11 grudnia 2018

  80-ta wypożyczalnia rowerów w Olkuszu

  Olkusz to osiemdziesiąty punkt na naszej rowerowej mapie. Choć za oknem można już spotkać pierwszy śnieg, my stale rozbudowujemy sieć bezpłatnych wypożyczalni rowerów . Zapraszamy do współpracy partnerów z kolejnych miast.

 • 7 grudnia 2018

  “To była miłość od pierwszego wejrzenia” – Mikołaj w Koszalinie

  Niepełnosprawny Karol, mieszkaniec Koszalina swój prezent od Mikołaja otrzymał już w środę. Niespodziankę udało się utrzymać w tajemnicy. Nastolatek otrzymał rower w środę podczas koszalińskich obchodów dnia osób niepełnosprawnych. Wszystko dzięki wypożyczalni rowerów trójkołowych która od kwietnia prężnie działa na terenie miasta

 • 5 grudnia 2018

  List do fundacji

  "Dzisiaj od Państwa fundacji otrzymałem rower trzykołowy. Było to moje wielkie marzenie. Zawsze chciałem jeździć na rowerze, niestety na dwukołowym pomimo chęci nie byłem w stanie się nauczyć... " Tak w liście do fundacji pisze Pan Robert mieszkaniec Domu Pomocy społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty w Lublinie. To tylko krótki wstęp zapraszamy do przeczytania całości , jak nasze rowery pomagają osobom niepełnosprawny,.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję