20 września 2018

wizyta w Radiu Kraków …o wypożyczalni i nie tylko

Niedawno na zaproszenie redaktor Katarzyny Pelc gościliśmy w Radiu Kraków, by opowiedzieć o naszych Bezpłatnych Wypożyczalniach Rowerów Rehabilitacyjnych, oraz o otwartej kilka dni wcześniej pierwszej takiej wypożyczalni w Krakowie.

 

 

Zapraszamy do posłuchania audycji o rowerach , wypożyczalniach i aktywności fizycznej

link do nagrania znajduje się tutaj:

http://www.radiokrakow.pl/audycje/magazyn-medyczny/rowery-i-ruch/

Wcześniejsze wpisy

 • 17 września 2018

  Dziękuję!

  "Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość."

 • 15 września 2018

  Kolejny rower przekazany

  W sobotę w Skarżysku - Kamiennej odbyła się akcja honorowego krwiodawstwa "Wakacyjna Kropla Krwi". W jej trakcie Barbara Lipnicka z Polskiego Czerwonego Krzyża przekazała potrzebującej osobie rower rehabilitacyjny, ufundowany przez naszą Fundację. To już kolejny trójkołowiec, przekazany w ramach programu "Rower dla Niepełnosprawnego".

 • 8 września 2018

  Ruch na rowerze

  Kluczem do osiągnięcia zdrowia jest ruch. Dla osób, które na co dzień borykają się z różnego rodzaju niepełnosprawnościami może być to duże wyzwanie. Osoby te, chciałby ruszać się więcej, jednak nie zawsze jest to możliwe. Z pomocą przychodzą trójkołowe rowery Eco Textil. O tym, w jaki sposób pomagają w codziennej rehabilitacji rozmawiamy z fizjoterapeutką Emilią Włodkowską.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję