11 lipca 2018
2018

Włodawa także wypożycza rowery niepełnosprawnym

We Włodawie zaczęła działać wypożyczalnia rowerów dla osób niepełnosprawnych – pierwsza taka w całym powiecie. To inicjatywa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Włodawska placówka oferuje 5 rowerów trójkołowych. Pojazdy są bezpieczne i stabilne, każdy posiada kosz na zakupy. Rowery dostępne są w trzech różnych rozmiarach, tak aby mogli z nich korzystać, zarówno dorośli, jak i dzieci.

Wypożyczalnia rowerów dla niepełnosprawnych działa już w Chełmie – przy Warsztacie Terapii Zajęciowej.  Wypożyczenie roweru, w Chełmie i we Włodawie – jest bezpłatne.
 źródło: http://www.radiobonton.pl/wiadomosci/3613,wlodawa-takze-wypozycza-rowery-niepelnosprawnym

Wcześniejsze wpisy

 • 9 lipca 2018

  Julia z Radomyśla Wielkiego

  "W imieniu córki Julii chcę bardzo serdecznie podziękować Waszej Fundacji za przekazany rower.Teraz Julia może już bezpiecznie jeździć na swoje ulubione wycieczki rowerowe. ..Dziękujemy!!! "

 • 6 lipca 2018

  Darmowe rowery na CRS Ukiel

  Od pierwszego lipca nawet na cały miesiąc to za darmo będzie można wypożyczyć rowery rehabilitacyjne z CRS Ukiel. Dotychczas z wypożyczalni można było wziąć rower najwyżej na kilka godzin.

 • 5 lipca 2018

  Zosia ma już swój rower

  1,5 tony odzieży w Ostrowie Wielkopolskim. Dzięki zbiórce przekazaliśmy rower rehabilitacyjny Zosi.
  Pozdrawiamy serdecznie wszystkie zaangażowane osoby i cały Ostrów Wielkopolski!

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję