30 grudnia 2021
2021

Wózek dla Pani Heleny

W ostatnim czasie dostarczyliśmy nasz wózek inwalidzki dla Pani Grażyny z Suwałk, która opiekuje się chorą na Alzheimera mamą. Pani Helena  w ostatnim czasie uległa wypadkowi i złamała nogę, co dodatkowo utrudnia codzienna opiekę.

Wypożyczony wózek inwalidzki z Fundacji EcoTextil dzięki swojej budowie umożliwia przemieszczanie się osobom niepełnosprawnym, które nie są w stanie samodzielnie chodzić. Sprzęt jest ergonomiczny i komfortowy w użyciu, może być wykorzystywany w domu oraz na zewnątrz. Z pewnością ułatwi poruszanie się chorej kobiecie po mieszkaniu i udogodni komfort wyjazdów do specjalistów w celach leczniczych.

Pani Helena już od ponad pół roku jest użytkownikiem naszego łóżka rehabilitacyjnego,  które w codziennym użytkowaniu ułatwia zarówno matce jak i córce komfort życia i opieki.
Łóżka oferowane przez nasza wypożyczalnie internetową są w pełni sterowane elektrycznie i wyposażone w materac piankowy i przeciwodleżynowy. Co pozwoli choremu, stale leżącemu na łóżku uchronić się przed odleżynami.

Jeśli ktoś z twojej rodziny lub znajomych potrzebuje takiego sprzętu zapraszamy do złożenia wniosku, który jest dostępny na naszej stronie.

 

 

Wcześniejsze wpisy

 • 28 grudnia 2021

  Kule ortopedyczne

  Kule ortopedyczne to sprzęt medyczny służący często osobą po kontuzjach dolnych kończyn.

 • 27 grudnia 2021

  Ruch to zdrowie!

  Na spalenie świątecznych kalorii polecamy nic innego jak jazdę na rowerze.

 • 22 grudnia 2021

  Łóżko rehabilitacyjne już jest w Ostrowcu

  Nasze wielofunkcyjne łóżko rehabilitacyjne zostało odebrane przez Pana Krzysztofa z Ostrowca Świętokrzyskiego w województwa świętokrzyskiego. Z pewnością wspomoże proces  rekonwalescencji i poprawi komfort opieki nad chorym.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję