31 października 2018
Inne inicjatywy
2018

Wózek elektryczny będzie służył dzieciom ze skarżyskiej placówki

W poniedziałek 29 października wraz z Barbarą Lipnicką z Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Skarżysku – Kamiennej przekazaliśmy na potrzeby Zespołu Placówek Edukacyjno – Wychowawczych w Skarżysku specjalistyczny, elektryczny wózek inwalidzki, wraz z hydraulicznym podnośnikiem, umożliwiającym jego transport. –

Fundacja przekazała go nam z prośbą o znalezienie osoby lub instytucji, w której najbardziej by się przydał. Uznaliśmy, że najwięcej osób skorzysta z niego w państwa placówce. Cieszę się, że nasza współpraca z fundacją dała taki efekt – mówiła Barbara Lipnicka. Wózek przekazała w obecności wiceprzewodniczącego rady miejskiej, Bogusława Cioka. – Serdecznie dziękuję darczyńcom.

Sprzęt będzie służył naszym wychowankom, którzy mają problemy z samodzielnym poruszaniem się – mówił dyrektor ZPEW, Marcin Kruk.

 

Wcześniejsze wpisy

  • 12 października 2018

    Rowery dla ZPSWR w Cieszynie

    4 października, 2018 roku cieszyński oddział Polskiego Czerwonego Krzyża dzięki Fundacji EcoTextil przekazał ZPSWR w Cieszynie kolejne trzykołowe rehabilitacyjne rowery, słynące ze swoich innowacyjnych rozwiązań technicznych.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję