17 października 2019

Współpraca doceniona na 100 lecie Polskiego Czerwonego Krzyża

Miło nam poinformować, że podczas Gali Stulecia Polskiego Czerwonego Krzyża Fundacja Eco Textil została wyróżniona specjalną statuetką za działanie na rzecz rozwoju PCK. Dziękujemy!

Jesteśmy wdzięczni również za świetną współpracę z Polskim Czerwonym Krzyżem – od gminnych kół po Zarząd Główny. Specjalne rowery trójkołowe, wypożyczalnie sprzętu rehabilitacyjnego oraz wiele innych inicjatyw, które mają  na celu pomoc potrzebującym to tylko mały wycinek działań, które wspólnie prowadzimy.

Dzięki niej udało nam się pomóc tysiącom osób w całej Polsce i wspólnie dołożyć cegiełkę do ochrony przyrody w Polsce. Razem możemy więcej!

 

Wcześniejsze wpisy

  • 5 października 2019

    190 wypożyczalnia – Grudziądz

    Nasz program bezpłatnych wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego stale się rozrasta. Na Fundacyjnej mapie pojawił się punkt o numerze 190- mieszkańcy Grudziądza mogą bezpłatnie korzystać z rowerów, wózków, balkoników i kul. Jej organizatorem jest Zespół Szkół Specjalnych.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję