1 czerwca 2022
2022

Wszystkie dzieci nasze są!

Od samego początu działania Fundacja Eco Textil za główny cel postawiła sobie  pomoc dzieciom z niepełnosprawnościami oraz ich rodzinom.  Przez ten czas zebraliśmy solidny album dziecięcych uśmiechów, ciepłych słów oraz okrzyków radości.

Choć dziś, naszą pomoc kierujemy również do osób starszych , to nie da się ukryć, że serce fundacji  mocniej bije w stronę dzieci, które poprzez swoje choroby nie mogą korzystać w pełni ze swojego dzieciństwa. Bardzo często to dzięki rowerom trójkołowym na ich buzie wraca radość,  uśmiech i chęci do wyjścia poza obszar swojego pokoju.  Pragniemy aby ten uśmiech  na ich twarzach gościł każdego dnia.

Rowery trójkołowe to specjalny sprzęt rehabilitacyjny, który dzięki swojej budowie pozwala utrzymać lepsza koordynacje i stabilność jazdy. Lecz trzeba pamiętać że na każdym rowerze trzeba nauczyć się jeździć, więc trzeba dać sobie chwile czasu by nabrać wprawy i wyczuć model roweru aby móc zwiedzać świat rowerem.

 

Naszą prace w działaniu motywują opinie i fotografie wpływające do fundacji. Dziękujemy za każdą wiadomość, każde zdjęcie każdy filmik, który trafia na nasza skrzynkę- to dla nasz największa nagroda!

Jesteście solidni, córka jest zafascynowana rowerem, w końcu ma możliwość jazdy na rowerze trójkołowym. DZIĘKUJEMY”

„To co robi Fundacja Eco Textil jest niesamowite. Spełniają marzenia dzieci i dorosłych. Sprzęt rehabilitacyjny, który wypożyczają nieodpłatnie jest często zbawieniem i ogromną pomocą w opiece nad osobą niepełnosprawną.

O działalności Fundacji dowiedzieliśmy się od Pani terapeutki z którą współpracujemy. Nie znała szczegółów, ale przecież jest wujek Google. Nie żałujemy decyzji i bardzo zachęcamy do odwiedzania ich strony i w miarę możliwości korzystania z ich wspaniałej działalności.

 

Sprzęt dotarł nowy, wystarczyło złożyć i cieszyć się, że jest i że można używać go bezpłatnie.”

 

 

 

 

Wcześniejsze wpisy

 • 30 maja 2022

  Sprzęt rehabilitacyjny trafił do domu opieki

  Fundacja Eco Textil przekazała sprzęt rehabilitacyjny  do Domu Pomocy Społecznej im. Św. Jana Pawła II w Krakowie przy ulicy Praska 25. Dom jest placówką stałego pobytu dla osób przewlekle somatycznie...

 • 18 maja 2022

  Pan Zbigniew nie krył radości.

  Pan Zbigniew z Sedzina w województwie Kujawsko-pomorskim stał się szczęśliwym uzytkownikiem roweru trójkołowego. Kontaktując się z Panem Zbigniewem i informując go o dostępności sprzętu, można było usłyszeć radość w głosie,...

 • 11 maja 2022

  To tylko rower… a tyle uśmiechu.

  Rower dla niepełnosprawnego od ponad 8 lat wpiera osoby z niepełnosprawnościami w rehabilitacji  połączonej z rekreacją.  Od 2013 roku z trójkołowców oferowanych przez Fundację Eco Textil skorzystało ponad 8000 rodzin....

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję