13 sierpnia 2018

Wszystkie dzieci nasze są !!!!

Taką nazwę ma Stowarzyszenie z siedzibą w miejscowości Olszyny, działające na rzecz dzieci i osób dorosłych dotkniętych upośledzeniem, czy kalectwem, pochodzących z „trudnych” rodzin, i rodzin dysfunkcyjnych. To kolejny punkt na naszej rowerowej mapie.

Od kilku dni działa tam kolejna wypożyczalnia rowerów trójkołowych. W celu rezerwacji roweru należy kontaktować się pod numerem telefonu 514015018 lub bezpośrednio w placówce pod adresem Olszyny 587. Wypożyczalnia dysponuje wszystkimi rozmiarami rowerów od przedszkolaków po osoby  dorosłe.

 

 

 

Wcześniejsze wpisy

  • 8 sierpnia 2018

    Rower Eco Textil na 75. Tour de Pologne

    Tour de Pologne to jedna z najbardziej prestiżowych międzynarodowych imprez sportowych w Polsce, ciesząca się ogromnym zainteresowaniem. Polski Czerwony Krzyż po raz drugi jest partnerem wyścigu, który w 2018 roku odbywa się pod hasłem: „Narodowy Wyścig Niepodległości”. W tegorocznym wyścigu z okazji jubileuszu PCK mamy 2 specjalne premie LOTTO: w Krakowie i Bielsku – Białej, pod hasłem „100-lecie PCK”. W naszym namiocie prezentujemy również specjalny rower trójkowy (rehabilitacyjny), który Fundacja Eco Textil przekazuje w ramach współpracy przy projekcie Tekstylia PCK

  • 6 sierpnia 2018

    Trójkołowe rowery dla niepełnosprawnych w Ostrowcu Świętokrzyskim

    W środę 1 sierpnia Fundacja Eco Textil od Was dla Was ze Skarżyska – Kamiennej, przekazała Stowarzyszeniu na Rzecz Wychowanków Zespołu Szkół Specjalnych „Źródło” pięć trójkołowych rowerów dla osób z niepełnosprawnością. Tego dnia ruszyła również pierwsza w Ostrowcu wypożyczalnia sprzętu.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję