7 kwietnia 2021
2021

Wypożyczalnia Internetowa -Wasze opinie

Od 2012 roku nasza Fundacja pomaga osobom z niepełnosprawnościami, zapewniając im darmowy dostęp do sprzętu rehabilitacyjnego za pośrednictwem stale rozwijającej się sieci wypożyczalni oraz strony internetowej.

Z ogromną radością i satysfakcją odbieramy Wasze opinie na temat naszej działalności, które utwierdzają nas w przekonaniu, że  pomoc dociera tam, gdzie jest potrzebna, poprawiając jakość życia potrzebujących i ich rodzin.

W naszej ofercie skierowanej do osób z niepełnosprawnościami oraz wymagających czasowej rehabilitacji udostępniamy rowery trójkołowe, wózki inwalidzkie, chodziki ortopedyczne, kule oraz nowoczesne łóżka rehabilitacyjne. W celu wypożyczenia sprzętu wystarczy jedynie skontaktować się z jedną z naszych 213 wypożyczalni stacjonarnych lub odwiedzić stronę internetową Fundacji i dopełnić niezbędnych formalności.

Łóżka rehabilitacyjne pilnie potrzebne

Co jest warte uwagi – tylko za pośrednictwem strony internetowej dokonaliśmy już ponad 1300 wypożyczeń – zwłaszcza łóżek rehabilitacyjnych, które znajdują szerokie zastosowanie w rehabilitacji i leczeniu schorzeń ortopedycznych. Ich sterowanie elektryczne zapewnia dostosowanie do różnego rodzaju terapii, a specjalne materace przeciwodleżynowe są szczególnie niezbędne w przypadku długotrwałego zmagania się z chorobą.

Jesteśmy z siostrą tak wdzięczne, że nie ma na to słów. Jeśli tylko ktoś ma chorą osobę w domu to Fundacja Eco Textil bardzo pomoże. Łóżko, które posiadamy pomaga nie tylko chorej osobie (materac przeciwodleżynowy, regulacja łóżkiem) ale pomaga też osobom, które się chorym opiekują. Wystarczył telefon do Fundacji, a przemiła obsługa we wszystkim pomogła. A co bardzo ważne – ZA WYPOŻYCZENIE NIE ZAPŁACIŁYŚMY ANI ZŁOTÓWKI.

Chcielibyśmy aby nasza pochwała, nasze zadowolenie i wdzięczność dotarła do jak największej liczby ludzi, żeby wiedzieli, że mogą się tam zgłosić i na pewno uzyskają pomoc.

Pani Ilona

Działalność Fundacji Eco Textil w zakresie niesienia pomocy i wspierania w chorobie osób niepełnosprawnych i będących obłożnie chorymi jest nieoceniona. Żona leżała już ponad rok w swojej chorobie, stawał się coraz większy problem z opieką nad jej życiem. O istnieniu Fundacji dowiedziałem się z Internetu, że wypożycza bezpłatnie takim osobom sprzęt rehabilitacyjny. Zwróciłem się z gorącą prośbą o wypożyczenie specjalnego łóżka rehabilitacyjnego z materacem przeciwodleżynowym. Fundacja na moją prośbę zareagowała bardzo szybko, po dwóch tygodniach łóżko zostało nam dostarczone. Opieka jest dużo lepsza, żona odleżyn nie posiada. Dwa razy zwracałem się z prośbą o przedłużenie umowy wypożyczenia. Prośba moja została uwzględniona. Jestem bardzo wdzięczny Fundacji za niesienie pomocy ludziom przeżywającym tragedię choroby w czterech ścianach mieszkania.

Pan Roman

Fantastyczna Fundacja – działają bardzo szybko i fachowo. Zamawiałam łóżko rehabilitacyjne dla mojej Mamy. Była to bardzo pilna sprawa i Fundacja zareagowała ekspresowo. Wszystko zostało załatwione profesjonalnie. Bardzo miła obsługa-kontakt telefoniczny i e-mailowy. Sprzęt jest bardzo dobrej jakości – otrzymałam nowe łóżko na pilota z materacem przeciwodleżynowym. Jest to naprawdę niesamowita pomoc w sytuacji, kiedy ktoś potrzebuje specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego a nie stać go na zakup lub wynajem. Wypożyczenie jest bezpłatne – płaci się jedynie koszt przesyłki kurierem. Polecam z całego serca!

Pani Barbara

Babci zostało całkowicie nieodpłatnie udostępnione profesjonalne łóżko ortopedyczne z materacem przeciwodleżynowym. Formalności zajęły dosłownie kilka minut, a Pracownicy Fundacji są nie tylko bardzo profesjonalni, ale też niezwykle życzliwi. To naprawdę wielka pomoc zarówno dla Babci, jak i całej  opiekującej się nią rodziny. Raz jeszcze dziękujemy i zachęcamy do korzystania ze wsparcia Fundacji.

Pani Monika

Jesteście wspaniali, jedyni w swoim rodzaju, czapki z głów dla takiej Fundacji. W dalszym ciągu korzystam z łóżka i wózka wypożyczonego od Fundacji dla mojej mamy. Jestem ogromnie wdzięczna.

Pani Krystyna

Spotkało nas nieszczęście. Nasza mama doznała udaru mózgu. Została sparaliżowana prawostronnie, ocewnikowana, jedzenie podawane przez sondę. Potrzebowaliśmy jak najszybciej łóżka rehabilitacyjnego. W takiej chwili, nie wiedzieliśmy gdzie szukać pomocy i gdzie ją mogliśmy otrzymać. Jest dużo wypożyczalni płatnych, ale to jest dla osób majętnych.

Ogłoszenie znalazłam w Internecie o Fundacji. Zadzwoniłam. Pani Prezes Monika Lipnicka w sposób profesjonalny odpowiedziała na wszystkie nurtujące mnie pytania. Wypełniłam wniosek na stronie Fundacji i bardzo szybko i sprawnie otrzymałam pomoc.

Dzięki Fundacji Eco Textil, poprawił się komfort życia mamy, oraz osób  sprawujących opiekę.

Pani Beata

 

 

Rowery trójkołowe oraz inny sprzęt

Wózki, kule i chodziki znajdują zastosowanie przez cały rok, z kolei wraz z nadejściem wiosny coraz więcej osób zgłasza się też po specjalistyczne rowery trójkołowe, które stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych jednośladów. Często bywa też tak, że przejażdżka na takim rowerze jest jedyną okazją do zaczerpnięcia świeżego powietrza i aktywności fizycznej dla wielu naszych podopiecznych. Dlatego rowery zasługują na specjalną uwagę – oprócz pełnienia swojej rehabilitacyjnej roli dla osób o ograniczonej koordynacji ruchowej i sprawności fizycznej, sprawiają wiele radości ich użytkownikom. Zwalczają wykluczenie i pozwalają cieszyć się z tak prozaicznej, a jednocześnie niezwykłej aktywności fizycznej, jaką jest jazda na rowerze.

Jesteście solidni, córka jest zafascynowana rowerem, w końcu ma możliwość jazdy na rowerze trójkołowym. DZIĘKUJEMY!

Pan Piotr

 

Bardzo dziękuję Fundacji Eco Textil za wypożyczenie roweru trójkołowego. Jestem zadowolona i nie spodziewałam się że można coś wypożyczyć za darmo. Serdecznie pozdrawiam.

Pani Natalia

Z Fundacją współpracuję od lat. Wspaniali ludzie, którzy zawsze służą pomocą i dbają o zadowolenie klientów. Sprzęt jest dostarczany bezpośrednio do potrzebującej osoby zawsze w idealnym stanie. Nawet teraz w czasie pandemii pracownicy robią wszystko, by dzieci otrzymały rowerki i mogły z nich korzystać.

Pani Lidia

Fantastyczna Fundacja, rewelacja że są oddziały lokalne! Sprawne i bezpłatne wypożyczenie sprzętu, osoby pracujące dla Fundacji bardzo zaangażowane, wszystko dokładnie wyjaśniają, udzielają dokładnych wskazówek i służą poradą. Sprzęt wypożyczony umożliwia w miarę normalne życie osobom niepełnosprawnym czy też ciężko chorym.

Jestem bardzo wdzięczna, że Fundacja istnieje i pomaga! Nieodpłatna pomoc jest z całą pewnością kluczowa dla wielu osób korzystających ze sprzętu z Fundacji.

Pani Dagmara

Nie sposób wyrazić, jak wiele dla nas znaczą wszystkie potwierdzenia skuteczności naszej pomocy i poprawy jakości codziennego życia osób dotkniętych niepełnosprawnością. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa i okazane zaufanie. To właśnie one są źródłem naszej motywacji i motorem napędowym całej Fundacji.

Wcześniejsze wpisy

  • 20 marca 2021

    Sezon rowerowy oficjalnie rozpoczęty!!!!

    Wczoraj w Bydgoszczy w Zespole Szkół nr 30  podczas święta szkoły "wiosna na sportowo" oficjalnie rozpoczęliśmy sezon rowery w naszej fundacyjnej społeczności. Nie bez przyczyny na to wydarzenie wybraliśmy to miejsce.

  • 28 stycznia 2021

    Bohaterowie Down The Road na rowerach trójkołowych

    W jednym z ostatnich odcinków cała ekipa programu odwiedziła Park Narodowy Jezior Plitwickich na Chorwacji, gdzie kilku uczestników jeździło na trójkołowych rowerkach. Naprawdę miło było patrzeć, jak wiele radości im to sprawiło :)

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję