4 grudnia 2017
2017
Inne inicjatywy

Wyróżnienie dla naszej Fundacji

W czwartek 30 listopada odbyła się gala finałowa II edycji nagród „Burzyciele Barier”, zorganizowanego przez świętokrzyski oddział Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Tytuł przyznawany jest instytucjom i osobom mającym szczególne zasługi w  likwidacji barier architektonicznych i pomoc osobom niepełnosprawnym.

Nagrodę otrzymać można w trzech kategoriach: przyjaciel osób niepełnosprawnych, łatwy dostęp oraz skuteczna komunikacja. Nagrody otrzymali Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach, filia numer 9 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kielcach, oraz Tomasz Łukawski, prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Domu Pomocy w Gnojnie. Miło nam poinformować, że wyróżnienie w kategorii „łatwy dostęp” otrzymała Fundacja Eco Textil „od Was dla Was”, między innymi za realizację programu „Rower dla niepełnosprawnego”, oraz tworzenie wypożyczalni rowerów rehabilitacyjnych. Dziękujemy za to wyróżnienie i zapewniamy – nie spoczniemy na laurach. Wkrótce otwieramy kolejną wypożyczalnię!

Wcześniejsze wpisy

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję