26 maja 2015
2015
Rowery Eco Textil

Zespół Szkół i Fundacji “Arkadia” z trójkołowymi rowerami.

259_115 maja 2015 roku przedstawicielki Polskiego Czerwonego Krzyża przekazały naszemu Zespołowi Szkół i Fundacji “Arkadia” trójkołowe rowery rehabilitacyjne. Uroczystość odbyła się w obecności gości w budynku Gimnazjum przy ul. Kosynierów Kościuszkowskich 11. Przybyli goście oraz społeczność szkoły i fundacji obejrzeli przedstawienie szkolnego teatru “Zapałka”, prezentacje fotograficzne, wysłuchali krótkich przemówień i… mogli przetestować rowery na szkolnym dziedzińcu.

Czytaj więcej na stronie źródłowej: http://www.szkola26.torun.pl/

Wcześniejsze wpisy

  • 26 maja 2015

    Pięć rowerów do Skarżyska

    W poniedziałek na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego nr2 w Skarżysku – Kamiennej odbył się doroczny festyn rodzinny, zorganizowany przez stowarzyszenie Praxis, skupiające pedagogów i rodziców dzieci niepełnosprawnych.

  • 25 maja 2015

    Specjalistyczne rowery trójkołowe dla Kuby i Tomka.

    Rowery, które są skonstruowane tak, by mogły służyć osobom niepełnosprawnym, trafiły do Tomka z Konikowa i Kuby z Białogardu, podopiecznych koszalińskiego oddziału Stowarzyszenia Chorych z Przepukliną Oponowo-Rdzeniową.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję