10 czerwca 2021

Zrób porządek w szafie – zakończenie akcji w szkole z Konstancina-Jeziorny

Projekt z ekologicznym przesłaniem

Bardzo cieszymy się z wielu zgłoszeń, jakie trafiają do naszej Fundacji w związku z chęcią organizowania akcji przez poszczególne placówki z całej Polski. Projekt w Konstancinie-Jeziornie zainicjowała mama jednego z uczniów, która dowiedziała się o możliwości zbiórki odzieży.

W ramach akcji, oprócz samej zbiórki, przeprowadziliśmy też warsztaty edukacyjne z uczniami szkoły – rozmawialiśmy o właściwym recyklingu odzieży i o tym, jakie przynosi on korzyści dla środowiska. Wierzymy, że młode pokolenie, któremu bliskie są kwestie ekologiczne wyrośnie na świadomych dorosłych ludzi 😊

Przekazanie sprzętu

W zamian za zebraną odzież, podopieczni Domu Pomocy Społecznej w Konstancinie-Jeziornie otrzymali kule oraz trójkołowe rowery. Podczas uroczystości przekazania sprzętu nie zabrakło radości i wzruszeń. Sprzęt od razu trafił do użytku i od samego początku dał wiele frajdy – zobaczcie na poniższych zdjęciach.

Bardzo cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy być świadkami takich wspaniałych chwil!

Wcześniejsze wpisy

 • 28 maja 2021

  Bezpłatna wypożyczalnia w Bydgoszczy

  Od 24 maja mieszkańcy Bydgoszczy zmagający się z niepełnosprawnością będą mieli okazję bezpłatnie wypożyczyć rower trójkołowy. To 222 punkt na naszej mapie !

 • 13 maja 2021

  Rower za odzież – zakończenie akcji w SOSW w Rychwale.

  Kolejna akcja zakończona sukcesem za nami! Tym razem, niepotrzebną odzież oddawali podopieczni SOSW w Rychwale. W placówce udało się zebrać aż kilka kontenerów tekstyliów! Efektem całego projektu było przekazanie roweru trójkołowego dla Błażeja – jednego z uczniów szkoły.

 • 20 kwietnia 2021

  Zrób porządek w szafie 2021. Zakończenie akcji w szkole z Kalisza

  Pomimo pandemii, ogromnym sukcesem zakończyła się nasza akcja „Zrób porządek w szafie” organizowana we współpracy ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno–Wychowawczym nr 1 w Kaliszu. Uczniowie zebrali aż 450 kg odzieży! Efektem projektu było przekazanie roweru trójkołowego dla Jarka - podopiecznego szkoły.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję