8 października 2015
2015
Rowery Eco Textil

ZSS im. Marii Grzegorzewskiej w Poznaniu z rowerkami.

20151005_1002585 października 2015 roku 103 ZSS im. Marii Grzegorzewskiej w Poznaniu otrzymał od Fundacji Eco Textil trójkołowe rowerki rehabilitacyjne. Będą mogły z nich korzystać dzieciaki z oddziału przedszkolnego jak i uczniowie klas wyższych . Wszyscy uczniowie niezmiernie ucieszyli się z daru, który pozwoli im na głębszą i szybszą rehabilitację, jak i przyjemniejsze spędzanie wolnego czasu.

 

Wcześniejsze wpisy

 • 1 października 2015

  Podziękowania dla fundacji .

  “Dyrektor Irena Bisaga oraz Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej im. Jakuba Szelesta w Dębskiej Woli składają serdeczne podziękowania dla Fundacji Eco Textil OD WAS DLA WAS z siedzibą w Skarżysku-Kamiennej za...

 • 17 września 2015

  ‘Rowerki marzeń’ dla dzieci z powiatu buskiego

  Stowarzyszenie “;Razem Dzieciom” w Busku-Zdroju dzięki pomocy Fundacji Eco Textil, działającej pod hasłem “Od Was dla Was” ze Skarżyska Kamiennej, przekazało 8 rowerków trójkołowych, dzieciom niepełnosprawnym z powiatu buskiego.

 • 15 września 2015

  Tomaszów Mazowiecki-Specjalistyczne rowery od PCK

  Zakup dziesięciu rowerów był możliwy dzięki środkom pozyskanym ze sprzedaży tekstyliów, które są zbierane do specjalnych pojemników, rozmieszczonych na terenie Tomaszowa Mazowieckiego.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję