Złóż wniosek o wypożyczenie sprzętu rehabilitacyjnego

Już teraz możesz bezpłatnie skorzystać z największej w Polsce internetowej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego. Po wypełnieniu poniższego formularza otrzymasz potwierdzenie zapisu, a my skontaktujemy się z Tobą w momencie przygotowania sprzętu do wysyłki. Użytkowanie sprzętu jest bezpłatne, wypożyczający pokrywa jedynie koszt przesyłki kurierskiej w wysokości:

  • balkonik 34,50 zł
  • kule 34,50 zł
  • rower 34,50 zł
  • wózek 70 zł
  • łóżko 240 zł

Podane kwoty dotyczą ceny przesyłki za dostarczenie i zwrot.

 

 

Jaki sprzęt chcesz wypożyczyć?
Na jak długo chcesz wypożyczyć sprzęt?

Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest jest Fundacja ECO TEXTIL od Was dla Was; ul. Żurawia 1, 26-110 Skarżysko – Kamienna, KRS: 0000410831, NIP: 663 186 79.

Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do rozpoznania złożonego wniosku o wypożyczenie sprzętu rehabilitacyjnego. Podane dane osobowe przetwarzane są jedynie w związku z rozpoznaniem składanego wniosku o wypożyczenie sprzętu rehabilitacyjnego. Przetwarzanie następuje w sposób zgodny z wymogami określonymi w prawie polskim, oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję