Wypożycz bezpłatnie sprzęt rehabilitacyjny

Od 2012 roku pomagamy osobom niepełnosprawnym, tworząc m.in. stale rozwijającą się sieć bezpłatnych wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego. Niepełnosprawni oraz osoby wymagające czasowej rehabilitacji mają do dyspozycji rowery trójkołowe, wózki inwalidzkie, balkoniki ortopedyczne, kule oraz łóżka rehabilitacyjne. Rozszerzając naszą ofertę stworzyliśmy bezpłatną internetową wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego, dostępną z każdego miejsca w Polsce. Wypełnij krótki wniosek i zacznij korzystać ze sprzętu rehabilitacyjnego już teraz.

Liczba zrealizowanych wypożyczeń:
3
4
2
0

Jaki sprzęt oferujemy?

Łóżka rehabilitacyjne

 

Pięciofunkcyjne łóżko rehabilitacyjne, najbardziej zaawansowany model na rynku, w pełni sterowany elektrycznie. Każde łóżko wyposażone jest w dwa materace piankowy i przeciwodleżynowy.

zobacz film

Wózki Inwalidzkie

Umożliwiają przemieszczanie się osobom niepełnosprawnym, które nie są w stanie samodzielnie chodzić. Sprzęt jest ergonomiczny i komfortowy w użyciu, może być wykorzystywany w domu oraz na zewnątrz.

Balkoniki rehabilitacyjne

Ułatwiają chodzenie, utrzymanie pionowej postawy oraz przewożenie bagażu podręcznego. Są wykonane z lekkich materiałów, ale jednocześnie stanowią solidną konstrukcję. Warto dodać, że balkoniki zaprojektowane zostały w taki sposób, aby łatwo dostosowywały się do tempa poruszania osoby użytkującej sprzęt.

Kule ortopedyczne

Wykorzystywane są przez osoby po doznanych urazach lub zabiegach operacyjnych, trwale niesprawnych ruchowo. Dają podparcie przy chodzeniu i pomagają w utrzymaniu równowagi. Odciążają niesprawną kończynę. Kule ortopedyczne wykonane są z wysokiej jakości aluminium.

Rowery rehabilitacyjne

Rowery te mają specjalną konstrukcję, która umożliwia korzystanie
 z nich osobom o ograniczonej koordynacji ruchowej i sprawności fizycznej. Dostępne są w trzech rozmiarach, w zależności od wagi
 wzrostu użytkownika.

Wypożycz bezpłatnie sprzęt w 3 prostych krokach

  • Wypełnij formularz:
    wybierz sprzęt, określ termin
  • Zamów kuriera
    i oczekuj dostawy
  • Odbierz sprzęt
    i użytkuj przez wyznaczony termin

Gdy termin oddania sprzętu będzie się zbliżał, poinformujemy Cię o tym fakcie, a jeśli nadal będziesz go potrzebować, możesz przedłużyć czas wypożyczenia.
 Jeśli sprzęt nie będzie Ci już potrzebny, kurier zabierze go i zwróci do wypożyczalni.