Od Was dla Was

To hasło oddaje istotę naszej działalności. Oddając do kontenera Fundacji niepotrzebną odzież każdy darczyńca staje się sponsorem kolejnych rowerów, które my przekazujemy niepełnosprawnym. Ilość ubrań, jakie do nas trafiają ma bezpośrednie przełożenie na to, ilu osobom będziemy mogli pomóc.

Ty też możesz pomóc.
To proste!

Przekaż 1,5% podatku
Oddaj niepotrzebną odzież
Wpłać dowolną kwotę

Jeszcze nie zagospodarowałeś swojego 1,5% podatku? Zobacz, jakie to proste i wesprzyj nas!

Przekazanie 1,5% na formularzu papierowym

W przypadku wypełniania formularza w tradycyjnej, papierowej formie należy w pole o nazwie „Wniosek o przekazanie 1,5% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)” wpisać numer KRS wybranej OPP – dla Fundacji Eco Textil będzie to KRS 0000410831, a w W rubryce „Wnioskowana kwota” wpisujemy kwotę, jaką podatnik chce przekazać wybranej organizacji.

Przekazanie 1,5% w usłudze Twój e-PIT

1,5% można przekazać również w formie online. W tym celu w serwisie podatki.gov.pl wybieramy ikonę „e-Urząd Skarbowy”, a następnie „Twój e-PIT”. Możemy się zalogować na trzy sposoby: poprzez login.gov.pl – profil zaufany, e-dowód lub bankowość elektroniczną, numer PESEL (albo NIP i data urodzenia) i kwota przychodów, a trzeci – aplikacja mObywatel. W PIT przygotowanym przez urząd skarbowy wskazujemy numer KRS wybranej OPP –  dla Fundacji Eco Textil będzie to KRS 0000410831. Wpisujemy też kwotę, jaką podatnik chce przekazać wybranej organizacji.

 

KRS 0000410831

2
3
3
wypożyczalnie sprzętu rehabilitacyjnego
5
4
5
9
7
5
0
oszczędności w domowych budżetach dzięki wypożyczalni
1
5
1
0
0
0
0
0
przeznaczonych na wsparcie potrzebującym

Posprzątaj szafę i  wesprzyj nas !

Oddając odzież, pomagasz finansować naszą działalność. Środki na konto naszej Fundacji trafiają z przetworzonej odzieży używanej, którą zostawiasz w specjalnych pojemnikach. Zasada jest prosta: im więcej oddasz, tym bardziej pomożemy dzieciom z niepełnosprawnością.

Chciałbyś wesprzeć nas jednorazowo?

Przelej na konto Fundacji dowolną kwotę, aby wspierać potrzebujących.

Dane do przelewu tradycyjnego

Fundacja Eco Textil Od Was dla Was
ul. Żurawia 1,
26-110 Skarżysko-Kamienna

Numer rachunku: SkopiujSkopiowano

lub
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję