Oddając odzież, pomagasz przełamywać bariery

Celem naszej Fundacji jest pomoc dzieciom i młodzieży z niepełnosprawnością. Wspieramy je, aby miały równe szanse. Pomagamy również ich rodzicom, rodzinom oraz opiekunom, a także całemu środowisku osób z niepełnosprawnością.

Jak to działa?

Zasada jest prosta. Ludzie wrzucają niepotrzebne tekstylia do pojemników z logo Eco Textil. Zużyta, niepotrzebna odzież jest w 100% poddawana recyklingowi. Część zysków z przerobu pozyskanych w ten sposób tekstyliów firma Wtórpol przekazuje na konto swojej Fundacji.

Razem możemy więcej

Aby działać skuteczniej, współpracujemy z innymi organizacjami i instytucjami w całej Polsce. Dzięki nim docieramy do osób potrzebujących naszego wsparcia.

Dołącz do grona naszych partnerów i zróbmy razem coś dobrego.

2
2
5
wypożyczalnie sprzętu rehabilitacyjnego
1
2
0
6
0
1
0
oszczędności w domowych budżetach dzięki wypożyczalni
1
5
1
0
0
0
0
0
przeznaczonych na wsparcie potrzebującym

Ośrodki, z którymi współpracujemy

Fundacja współpracuje również z ośrodkami pomocy społecznej, domami samotnej matki, schroniskami i noclegowniami, przekazując im odzież, buty pościel, ręczniki, koce i inne tekstylia, na jakie zgłoszą zapotrzebowanie.

Polski Czerwony Krzyż

Rzecznicy do Spraw Osób Niepełnosprawncyh

Ośrodki Pomocy Społecznej

Szkoły specjalne

Fundacje

Noclegownie

Ty też możesz pomóc!

Również Ty możesz realnie przyczynić się do czynienia świata lepszym. Dowiedz się, w jaki sposób możesz wesprzeć naszą inicjatywę i pomóc niepełnosprawnym dzieciom.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję