25 maja 2015
2015
Rowery Eco Textil

Trójkołowe prezenty dla niepełnosprawnych w Lubelskim

20150515_103934W piątek 15 maja trzy specjalne “trójkołowce” przekazała za darmo Fundacja ECO TEXTIL “Od Was dla Was” ze Skarżyska Kamiennej. Każdy z pojazdów jest wart około 3 tysięcy złotych.– To dla nas bardzo cenne uzupełnienie bazy dydaktycznej, ponieważ to pierwsze takie rowery w naszej placówce. Będziemy je wykorzystywać na zajęciach wychowania fizycznego, rewalidacyjno-wychowawczych i świetlicowych oraz w ramach aktywnego spędzania czasu wolnego – mówi Informacyjnej Agencji Samorządowej Aneta Frąk-Tuziemska.

Czytaj więcej na stronie : http://ias24.eu/

Wcześniejsze wpisy

 • 22 maja 2015

  Trójkołowe rowery w Nowym Sączu

  Już po raz trzeci niepełnosprawne dzieci otrzymały rowery. Wręczył je wczoraj w ratuszu prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak. Dar to efekt współpracy, którą nawiązało miasto trzy lata temu z Fundacją...

 • 21 maja 2015

  Dziewięć rowerów do Torunia

  15 maja, w przeddzień IV Toruńskiej Olimpiady Osób Niepełnosprawnych wraz z przedstawicielem Polskiego Czerwonego Krzyża odwiedziliśmy Gimnazjum Specjalne nr 26 im. ks. Prof. Józefa Tischnera w Toruniu.

 • 21 maja 2015

  Prezenty w Dniu Godności

  W Gdyni już po raz jedenasty obchodzono Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Z tej okazji zorganizowano festyn, na który zostaliśmy zaproszeni.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję