8 czerwca 2018

Hurra!!! Mamy rowery !!!

Rowery rehabilitacyjne dla Polskiego Stowarzyszenia Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną oddział Rabka Zdrój. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy sprawić wiele radości dzieciom, które od razu zaczęły na nich jeździć :)
“Hurra!!! Dziękujemy pięknie Fundacji Eco Textil za rowery, które zostały od razu wypróbowane i zaakceptowane przez dzieciaki. Brawo dla tych, którzy po raz pierwszy wsiedli na ,,prawdziwe” rowery i pojechali! Zobaczcie jaką wielką frajdę mieli wszyscy! Pani Agnieszko piękny prezent na Dzień Dziecka—prosimy przekazać podziękowanie Zarządowi Fundacji!!!”

FB : PSONI Koło w Rabce – Zdrój

Wcześniejsze wpisy

 • 7 czerwca 2018

  Dzień Dziecka na nowomiejskim Rynku

  W niedzielę 3 czerwca 2018 roku na Rynku Nowego Miasta Lubawskiego odbył się Piknik Rodzinny w ramach Nowomiejskich Dni Rodziny, które odbywały się w ramach XX Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny pt. "Rodzina - Dom - Ojczyzna" połączony z Dniem Dziecka i Jarmarkiem Rozmaitości.
  Otwarcia pikniku dokonał Burmistrz Józef Blank podkreślając wartość jaką dla każdego człowieka stanowi rodzina. Następnie gospodarz miasta wraz z Panią Ewą Pielak i Panią Haliną Klejnowską jako przedstawicielkami Polskiego Czerwonego Krzyża w Nowym Mieście Lubawskim przekazał dwa trójkołowe rowery rehabilitacyjne dla dzieci.

 • 30 maja 2018

  Udana majówka krwiodawców

  W sobotę 26 maja br. w Paczkowie odbył się coroczny festyn rekreacyjno-sportowy dla honorowych dawców krwi, działaczy Polskiego Czerwonego Krzyża i ich rodzin. Impreza jak zwykle zorganizowana została w parku zakładowym paczkowskiej Fabryki Maszyn i Urządzeń Przemysłowych.
  Podopiecznym Stowarzyszenia Kultury Osób Niepełnosprawnych „WIĘŹ” przekazano 2 rowery trójkołowe, które ZOR PCK otrzymał od Fundacji ECO TEXTIL w ramach współpracy przy projekcie „Tekstylia PCK”

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję