9 lutego 2022

Kolejne łóżko przekazane

Zimowa aura za oknem to niezwykle urokliwy widok. Niestety taka pogoda czasem bywa niebezpieczna. Złamania, skręcenia zdarzają się nie tylko na stokach narciarskich.  Chwila nieuwagi i niefortunny upadek na oblodzonym może mieć poważne konsekwencje. Taka historia przydarzyła się Pani Eugenii. Podczas upadku złamaniu uległa jedna z kości miedniczych.

Łóżko rehabilitacyjne z pewnością pomoże w długim procesie powrotu do pełnej sprawności. To również duże ułatwienie dla rodziny, która pomaga w codzienni opiece i rehabilitacji. Łóżka udostępniane w bezpłatnej wypożyczalni prowadzonej przez Fundację Eco Textil posiadają aż 5 różnych pozycji, które sterowane są za pomocą pilota. Funkcje  które posiada łóżko pozwalają na częste zmiany ułożenie pacjenta w jak najwygodniejszej i odpowiedniej pozycji przeciwdziałając powstawaniu odleżyn.

Do każdego łóżka udostępniamy dwa materace piankowy i przeciwodleżynowy.

Wcześniejsze wpisy

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję