9 grudnia 2021
2021

O naszej internetowej wypożyczalni nadal głośno!

O naszej internetowej wypożyczalni nadal głośno. Niedawno świętowaliśmy drugi rok dzielności.  Była to świetna okazja do podsumowań. Ponad 2000 wypożyczonych sprzętów i ogromne oszczędności w domowych budżetach rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji.

Tylko w listopadzie dostarczyliśmy  sprzęty do 64 rodzin. ponad połowę stanowiły   łóżka było ich 37sztuk. Mimo zimowej pory  zainteresowaniem cieszyły się rowery. w okresie wakacyjny wypożyczone były wszystkie dostępne sztuki.

Informacje o możliwości bezpłatnego wypożyczenia sprzętu rehabilitacyjnego  ukazało się w wielu portalach medycznych oraz skupiających osoby  z niepełnosprawnościami.

Przypomnijmy w ofercie wypożyczalni znajdują się łózka rehabilitacyjne, rowery trójkołowe, wózki inwalidzkie, balkoniki i kule. Jeśli ktoś z Państwa bliskich lub przyjaciół potrzebuje wsparcia w zakresie bezpłatnego użytkowania sprzętu rehabilitacyjnego prosimy o kontakt.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wcześniejsze wpisy

  • 3 grudnia 2021

    Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami

    Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami obchodzony jest na całym świecie 3 grudnia. Został ustanowiony przez Organizację Narodów Zjednoczonych w 1992 roku. Ma przybliżać społeczeństwu problemy, z jakimi na co dzień zmagają się niepełnosprawni. Na całym świecie z tej okazji organizowane są konferencje, wykłady, specjalne uroczystości przybliżające i pokazujące jak wygląda świat widziany okiem niepełnosprawnego.

  • 2 grudnia 2021

    Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego w Warcie

    Nasz  stacjonarny punkt wypożyczeń sprzętu rehabilitacyjnego funkcjonuje od  lutego.  Cieszy się ogromną popularnością. Ostatnio otrzymaliśmy zdjęcia zadowolonych klientów. Punkt  prowadzi Zespół Szkół Specjalnych w Warcie przy ulicy 3- Maja 29....

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję