16 maja 2015
2015
Rowery Eco Textil

Podziękowanie za otrzymany dar od Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Z. Sękowskiej w Radzyniu Podlaskim

podziękowania

“Szanowni Państwo!

Bardzo dziękuję za otrzymane rowery trzykołowe, które dotarły do nas 13 maja w Dzień Otwarty . Sprawiły dużo radości naszym uczniom i ich rodzicom. Jak wielkie było zdumienie, gdy na rower  wsiadł chłopiec z bardzo dużymi deficytami i ku wielkiemu zaskoczeniu wszystkich ruszył do przodu . Jesteśmy bardzo wdzięczni za Państwa trud , który niesie radość dzieciom zmagającymi  się w życiu codziennym z wieloma problemami. Deklarujemy , iż będziemy dbać o otrzymany sprzęt i informować o Państwa szlachetnym działaniu.”

Wcześniejsze wpisy

  • 29 kwietnia 2015

    Przekazanie kolejnych rowerów dla osób niepełnosprawnych.

    Dnia 22.04.2015 r. Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Ostrowcu Świętokrzyskim w ramach współpracy z Fundacją ECO TEXTIL- od Was dla Was przekazał 6 rowerów rehabilitacyjnych trójkołowych dla osób niepełnosprawnych.

  • 29 kwietnia 2015

    Podziękowanie dla EcoTextil

    Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gdowie wraz z zespołem pracowników składa podziękowania Fundacji Eco Textil za owocną współpracę i przekazanie czterech trójkołowych rowerów dla niepełnosprawnych dzieci.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję