17 września 2015
2015
Rowery Eco Textil

‘Rowerki marzeń’ dla dzieci z powiatu buskiego

busko.com.plStowarzyszenie “;Razem Dzieciom” w Busku-Zdroju dzięki pomocy Fundacji Eco Textil, działającej pod hasłem “Od Was dla Was” ze Skarżyska Kamiennej, przekazało 8 rowerków trójkołowych, dzieciom niepełnosprawnym z powiatu buskiego.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem źródłowym jak i wideo relacją na stronie : busko.com.pl

Wcześniejsze wpisy

 • 15 września 2015

  Tomaszów Mazowiecki-Specjalistyczne rowery od PCK

  Zakup dziesięciu rowerów był możliwy dzięki środkom pozyskanym ze sprzedaży tekstyliów, które są zbierane do specjalnych pojemników, rozmieszczonych na terenie Tomaszowa Mazowieckiego.

 • 15 września 2015

  Kolejny rower od PCK w Skarżysku-Kamiennej

  1 września 2015r. na rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych Polski Czerwony Krzyż po raz kolejny przekazał rowerek rehabilitacyjny. Tym razem trafił on do Kubusia, podopiecznego tej placówki.

 • 7 września 2015

  Dwutysięczny rozdany!

  Z radością informujemy, że w niedzielę 6 września podarowaliśmy dwutysięczny rower! Otrzymała go Pani Sylwia Miłos z Tarnowa Opolskiego. Uroczyste przekazanie miało miejsce w Opolu , podczas pikniku organizowanego przez...

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję