4 października 2016
2016
Rowery Eco Textil

Wodzisław-Przekazanie trójkołowego roweru rehabilitacyjnego

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Gmina Wodzisław dzięki podjętej współpracy z PCK mogła przekazać trójkołowy rower rehabilitacyjny dla osoby niepełnosprawnej.

Dnia 20 września b.r. właścicielem roweru został Szczepan Król. Uroczystego wręczenia pojazdu dokonali w imieniu Wójta Gminy Wodzisław – Sekretarz Gminy Renata Koziara wraz z pracownikiem Ośrodka Pomocy Społecznej Heleną Kwapisz.

Obdarowany był bardzo zadowolony i nie krył swojej radości. Oczywiście nie mogąc się doczekać na wypróbowanie roweru pierwsza jazda próbna odbyła się na parkingu przed Urzędem Gminy.

Mamy nadzieję, że rower nie tylko będzie wspomagał proces rehabilitacyjny ale również umożliwi przyjemny i aktywny wypoczynek. W imieniu Samorządu Gminy Wodzisław dziękujemy PCK, a widząc zasadność takich inicjatyw liczymy na dalszą współpracę.

 

Renata Koziara- Sekretarz Gminy

Wcześniejsze wpisy

 • 1 października 2016

  Rowery dla szkoły

  W dniu 29 września w Zespole Szkól Specjalnych w Ostrowie Wielkopolskim od samego rana było wielkie świętowanie. Placówka w ramach programu: „ Rower dla niepełnosprawnego” pozyskała 6 rowerów trójkołowych rehabilitacyjnych...

 • 12 września 2016

  Oddajesz stare ubrania, dzieci dostają rowery

  Pięć kolejnych rowerów trafiło do osób niepełnosprawnych za pośrednictwem kieleckiego oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża. Wszystko dzięki… zbiórce tekstyliów.

 • 10 września 2016

  Niezwykłe rowery dla niezwykłych dzieci

  7-letnia Natalka i 8-letni Dominik dostali specjalistyczne rowerki. To dar od PCK Natalka Saładaj i Dominik Głuszek to uczniowie pabianickich podstawówek (nr 8 i 9). Dzieci zmagają się z niepełnosprawnością...

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję