29 marca 2018
2018
Nasze Wasze historie

Pomagamy Klaudii

Klaudia była wysportowaną, towarzyską dziewczyną. Należała do zespołu tanecznego „Miraż” w Wodzisławiu Śląskim. Brała udział w Mistrzostwach Polski i Świata, zdobywała medale. 17 marca 2013 roku, w dniu swoich 16 urodzin, została potrącona przez samochód na przejściu dla pieszych, blisko domu. W ciężkim stanie trafiła do szpitala w Katowicach. Do dziś, wspierana przez najbliższych, codziennie ćwicząc wytrwale walczy o powrót do sprawności. 

Niedawno do naszej fundacji dotarła informacja o dzielnej dziewczynie ze Śląska i problemach, z jakimi się zmaga. 17 marca- dokładnie w jej kolejne urodziny zawieźliśmy jej rower rehabilitacyjny. Mamy nadzieję, że z jego pomocą Klaudia wróci do zdrowia.

Kilka dni temu otrzymaliśmy zdjęcia i krótkie podziękowanie

Dzień dobry.

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Fundacji za prezent urodzinowy w postaci roweru dla naszej córki. Była to dla nas wszystkich miła i zaskakująca niespodzianka. Dziękujemy Justynie, która się w całe te przedsięwzięcie zaangażowała. Miło wiedzieć, że są wśród nas tacy ludzie, których spotykamy przypadkowo, a oni potem w znaczący sposób wpływają na nasze życie. DZIĘKUJEMY I ŻYCZYMY WESOŁYCH ŚWIĄT.

Nadia, Klaudia i Mariusz Draga

 

Klaudia trzymamy kciuki!

 

 

 

 

 

Wcześniejsze wpisy

  • 23 marca 2018

    Gastronomik podsumowuje unijne projekty

    21 marca 2018 w Zespole Szkół Gastronomicznych odbyła się uroczystość „Projekty unijne w Zespole Szkół Gastronomicznych w Pile”. Celem spotkania było przedstawienie projektów unijnych realizowanych w szkole. Po uroczystym rozpoczęciu...

  • 8 lutego 2018

    Kolejne rowery trójkołowe – przekazane!

    We wtorek, 30 stycznia, w sali obrad im. M. Sikluckiego skawińskiego ratusza miało miejsce przekazanie przez Małopolski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża pięciu rowerów trójkołowych na rzecz niepełnosprawnych mieszkańców gminy Skawina. Spotkanie odbyło się w ramach akcji „Rower dla niepełnosprawnego”.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję