27 grudnia 2021
2021

Ruch to zdrowie!

Na spalenie świątecznych kalorii polecamy nic innego jak jazdę na rowerze.

Kluczem do osiągnięcia zdrowia jest ruch. Szczególnie w okresie po świątecznym zalecamy  zaczerpnąć troszkę świeżego powietrza i lekkiej aktywności fizycznej w sam raz  gdy nasze  brzuchy są pełne od świątecznych smakołyków.

W naszej Fundacyjnej społeczności jest wiele osób, dla których sport w zimowej odsłonie to nic nadzwyczajnego.   Fizjoterapeuci mocno zachęcają do ruchu  w zimowej scenerii. Jeśli jazda na rowerze to jednak “za dużo”, spacer będzie idealnym zamiennikiem.  Optymalnie będzie spędzić na świeżym powietrzu godzinę każdego dnia. Pamiętajmy o szaliku, rękawiczkach i ciepłej czapce na głowie. Niech to będzie czas relaksu i przyjemności, a nie przykry obowiązek.

 

Wcześniejsze wpisy

  • 22 grudnia 2021

    Łóżko rehabilitacyjne już jest w Ostrowcu

    Nasze wielofunkcyjne łóżko rehabilitacyjne zostało odebrane przez Pana Krzysztofa z Ostrowca Świętokrzyskiego w województwa świętokrzyskiego. Z pewnością wspomoże proces  rekonwalescencji i poprawi komfort opieki nad chorym.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję