3 czerwca 2019

Sprzęt Rehabilitacyjny w Świdnickim Hospicjum

W Świdnickim Hospicjum prowadzonym przez TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ CHORYCH można już bezpłatnie wypożyczać między innymi wózki, balkoniki i kule. Przekazany sprzęt uzupełnił ofertę prowadzonej wypożyczalni. Bezpłatnie mogą z niego skorzystać osoby niepełnosprawne oraz chore zamieszkałe w Świdnicy i okolicy. Świdnickie Hospicjum dołączyło tym samy do prowadzonego przez Fundację Eco Textil i PCK programu wypożyczalnie rowerów trójkołowych i sprzętu rehabilitacyjnego.

Wszystkie zainteresowane osoby uzyskają więcej informacji w siedzibie hospicjum przy ulicy ul. Jodłowej 31

lub pod nr telefonu 74 8520346

 

Wcześniejsze wpisy

  • 27 maja 2019

    VI Regionalny Mityng Kolarski Olimpiad Specjalnych Jarocin 2019

    22 maja w Jarocinie odbył się VI Regionalny Mityng Kolarski Olimpiad Specjalnych Jarocin 2019. W zmaganiach kolarskich udział wzięło kilkudziesięciu sportowców z wielkopolski. Fundacja Eco Textil już po raz czwarty bierze udział w tej fantastycznej inicjatywie. Na rowerach trójkołowych rozgrywane są konkursowe konkurencje, dzieciaki w swoich szkołach trenują na trójkołowcach, a podczas mitingu jeden z rowerów jest nagrodą główną.

  • 21 maja 2019

    Wypożyczalnia Węgorzyno

    Obchodom Europejskiego Dnia Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych w Węgorzynie towarzyszyły w wyjątkowe okoliczności. Od 17maja niepełnosprawni mieszkańcy mogą korzystać z bezpłatnej wypożyczalni rowerów trójkołowych. W wypożyczalni będzie dostępny również sprzęt rehabilitacyjny- nowy nabytek fundacji czyli wózki, balkoniki i kule.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję