4 września 2017
2017
Rowery Eco Textil

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 w Rusinowie

Nowy rok szkolny 2017/2018 rozpoczęliśmy w poniedziałek 4 września  o godz. 8.00 Mszą Świętą w Kościele Parafialnym w Woli Rusinowskiej. Dalsza część uroczystości odbyła się w szkole. Po odśpiewaniu Hymnu Państwowego przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Natalia Słabicka przypomniała o smutnych wydarzeniach z historii naszego kraju, kiedy to w 1939 roku dzieci polskie nie usiadły w szkolnych ławkach. Zamiast dzwonka usłyszały huk armat, świst pocisków, wybuchy bomb. Dzisiaj możemy rozpocząć spokojnie i radośnie nowy rok szkolny. Czas pożegnać wakacje i zabrać się do pracy. W akademii udział wzięli uczniowie z klasy IV, V, VI i VII.

 

Miłym akcentem tej uroczystości było przekazanie uczniowi kl. VI Rafałowi Kosiorowskiemu roweru trójkołowego. Dzięki staraniom Pani Dyrektor Małgorzaty Stygi udało się pozyskać rower od Fundacji Eco  Textil ze Skarżyska – Kamiennej. Fundacji bardzo serdecznie dziękujemy.

źródło materiału : https://pspwolarusinowska.jimdo.com/aktualno%C5%9Bci/

Wcześniejsze wpisy

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję