25 listopada 2019

Wyróżnienie dla Fundacji

22 listopada podczas uroczystej gali 100-lecia Polskiego Czerwonego Krzyża Fundacja Eco Textil została wyróżniona przez Świętokrzyski Oddział PCK . “Za wieloletnią współpraca, wspieranie humanitarnej działalności i popularyzowanie idei czerwonokrzyskich oraz przyczynianie się do realizacji zadań na rzecz rozwoju Polskiego Czerwonego Krzyża ” – zapisano na uroczystym podziękowaniu.

Świętowanie 100-lecia Polskiego Czerwonego Krzyża  odbywa się w wielu miejscach w Polsce.  Na uroczystej Gali organizowanej przez Świętokrzyski Oddział PCK medale i wyróżnienia otrzymało bardzo wiele instytucji. Cieszymy się że wśród tak znakomitego grona znalazła się nasza Fundacja.

 

Wcześniejsze wpisy

 • 22 listopada 2019

  Pierwsze łóżko medyczne wydane!

  Niedawno informowaliśmy, że do naszej Bezpłatnej, Internetowej Wypożyczalni Sprzętu Rehabilitacyjnego Fundacji Eco Textil dotarła pierwsza dostawa z zamówionego tysiąca wielofunkcyjnych łóżek medycznych wraz z materacami przeciwodleżynowymi. W czwartek rozpoczęliśmy wysyłkę sprzętu do osób, które złożyły wnioski. Pierwsze trafiło do rodziny ze Skarżyska, pani Małgorzata odebrała go osobiście. Sprzęt jest potrzebny dla chorego męża.

 • 12 listopada 2019

  O naszej wypożyczalni coraz głośniej

  O nasze bezpłatnej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego robi się coraz głośniej w całej Polsce. Rzetelny i wyczerpujący artykuł na ten temat pojawił się ostatnio na portalu INNPoland.
  Dziękujemy i zachęcamy do lektury.

 • 31 października 2019

  Dwa kółka i spółka – zbiórka odzieży w Kroczewie

  Dzięki akcji rowerowej grupy „Dwa kółka i spółka” ze Szkoły Podstawowej w Kroczewie udało się pozyskać drugi trójkołowy rower, a także wózek inwalidzki. A podczas wtorkowego przekazania sprzętu (29 października) wójt Kamil Koprowski poinformował, że podejmie działania, by budynek urzędu został dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję