eco textil

„Filemony” 2014 w Radowie Wielkim

127 listopada 2014 w Fundacja Eco Textil gościła w Placówkach Edukacyjnych w Radowie Wielkim gdzie odbywała się cykliczna już, podniosła uroczystość wręczenia nagród „Filemonów” – statuetek kotów przyznawanych przede wszystkim uczniom i wychowankom Placówek Edukacyjnych w Radowie Wielkim w różnych kategoriach za zaangażowanie, zapał, oddanie, osiągnięcia i sukcesy, organizowana przez Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Ruchową i z Autyzmem w Resku. Nagradzani są również dorośli za swój niecodzienny wkład, oddanie i wsparcie.

Gala odbyła się pod hasłem W STARYM KINIE. „Stare” fotografie na holu, klatce schodowej, wychodzące z kliszy aparatu i witający gości Charlie Chaplin

Podczas uroczystości specjalne rowery trójkołowe dla OREW w Radowie Wielkim przekazał przedstawiciel Fundacji Eco Textil „Od Was dla Was” Pan Robert Sonntag. Do Radowa Wielkiego trafiło 5 trójkołowych rowerów rehabilitacyjnych dostosowanych do dzieci w każdym wieku. Przekazane rowery będą służyły do codziennej rehabilitacji dzieci i młodzieży. Na zakończenie uroczystości zaprezentowali się wszyscy tegoroczni laureaci pozując do pamiątkowego zdjęcia.

 

IMG_0045 IMG_0050 IMG_0157

IMG_0009 IMG_0153