2 września 2020

Fundacja Eco Textil w akcji #Jeanswmoimstylu w Designer Outlet Warszawa

Jeans jest materiałem niezwykle popularnym od ponad 160 lat, kiedy to pierwsze ubrania z tego materiału były szyte we włoskim miasteczku Genua. Ma mnóstwo zwolenników na całym świecie – stanowi ulubiony dodatek do wielu stylizacji lub jest podstawowym elementem wielu z nich. Do jego zalet należy również wyjątkowa wytrzymałość, która powoduje, że jeans jest tkaniną służącą nam przez lata. Wszystko to sprawia, że nie ma chyba osoby, w której szafie nie znajdziemy jeansowych spodni, koszuli czy kurtki.

Upływ czasu sprawia jednak, że często chcemy wymienić elementy naszej garderoby, a nawet ulubione ubrania nosilibyśmy częściej, gdyby zostały nieco odświeżone. Doskonała okazja na modowe eksperymenty trafi się już wkrótce, podczas dni jeansu w Designer Outlet Warszawa.

Akcja #Jeanswmoimstylu: oddaj niepotrzebne ubranie i spersonalizuj jeansy

Tydzień jeansu w Designer Outlet Warszawa połączony jest z działaniami CSR, czyli z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu. Podczas wizyty w centrum każdy będzie mógł oddać niepotrzebną, używaną odzież denimową, a nasza Fundacja zajmie się jej recyklingiem.

Dzięki środkom pozyskanym z recyklingu odzieży wspólnie z Designer Outlet Warszawa wspomożemy lokalną placówkę opiekuńczo-wychowawczą.

Warto dodać, że na osoby odwiedzające centrum czeka jeszcze miła niespodzianka. Za oddaną odzież lub zakupy o wartości min. 200 zł klienci będą mogli skorzystać z personalizacji ubrań z jeansu, którą wykonają utalentowani styliści z Floating Jeans. Co ważne, customizację można przeprowadzić na starych, ale też na nowo kupionych ubraniach z denimu.

Akcja rozpoczyna się od 7 września i potrwa przez cały tydzień. Serdecznie zapraszamy do wzięcia w niej udziału, odświeżenia swojej szafy oraz do dania swoim ubraniom szansy na drugie życie 😊

 

 

Wcześniejsze wpisy

 • 18 sierpnia 2020

  Rowerem na Hel

  Kolejna akcja rowerowa w Kaliszu z udziałem naszych trójkołowców. W niedzielę w trasę z Kalisza na Hel ruszyła wyprawa zapalonych cyklistów. Panowie z grupy "Wigry Składaki dobre Chłopaki" w pięć dni przemierzą trasę 460 km na "składakach" - co będzie nie lada wyzwaniem, a wszytko po to aby uzbierać środki na leczenie i rehabilitację 6-letniej Ani.

 • 6 sierpnia 2020

  “Wymień stary plecak na nowy” – wspólna akcja Eco Textil i Auchan

  6 sierpnia rozpoczęła się akcja „Wymień stary plecak na nowy”. Do 16 sierpnia w hipermarketach Auchan klienci, którzy oddadzą stary plecak szkolny lub tornister do Punktu Obsługi Klienta, w zamian otrzymają specjalny bon, upoważniający do zakupu nowego plecaka z 50 procentową zniżką! Pieniądze uzyskane z recyklingu zostaną spożytkowane na zakup trójkołowych rowerów rehabilitacyjnych.

 • 5 sierpnia 2020

  208 Wypożyczalnia w Stargardzie

  W budynku szpitala rehabilitacyjnego, przy ulicy Staszica można już bezpłatnie wypożyczać sprzęt. Do dyspozycji mieszkańców Stargardu dostępne są wózki, rowery trójkołowe, balkoniki i kule. Zainteresowani mogą zgłaszać się do w Biurze Polityki Społecznej.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję