17 stycznia 2020

Łóżka Rehabilitacyjne – największy hit wypożyczalni

Specjalistyczne łózka rehabilitacyjne cieszą się największą popularnością wśród osób korzystających z internetowej wypożyczalni. Wyposażone dodatkowo w materac przeciwodleżynowy, stanowią idealne rozwiązanie w przypadku opieki nad osobą chorą. Dzięki stabilnej konstrukcji, mobilności i dostosowaniu do wymagań różnego rodzaju terapii, łóżko jest bardzo przydatne w rehabilitacji i procesie leczenia schorzeń ortopedycznych.

Łóżka dostępne są w ofercie wypożyczalni od końca listopada, a do tej pory zdążyło wypożyczyć je ponad 200 osób.  Napływają do nas pełne emocji podziękowania i wyrazy szacunku dla naszej działalności:

“Super fundacja, naprawdę pomaga potrzebującym ludziom. Po wysłaniu wniosku na łóżko dla taty, za parę dni już na nim leżał. Polecam z całego serca.”

“Łóżko jest rewelacyjne, kilka funkcji regulacji, w tym najważniejsze – oparcia pleców oraz wysokości całego łóżka. Łóżko jest lekkie, kompaktowe i nie zajmuje dużo miejsca, przywiezione w częściach przez co można je złożyć już w przeznaczonym do tego celu miejscu. Pozdrawiamy gorąco i dziękujemy za pomoc oraz szybką realizację wypożyczenia.”

Wielki szacun dla Fundacji. Wypożyczyłam łóżko z materacem przeciwodleżynowym i wózek dla mojej Mamy. Bardzo proste, a przede wszystkim szybkie załatwienie i dostarczenie do domu sprzętu, do tego bardzo dobrej jakości. Do tego cały koszt ogranicza się tylko do kosztów transportu. W moim przypadku to 150 zł. Mama może użytkować bezpłatnie przez 6 m-cy z możliwością przedłużenia. Nie do pomyślenia w innych wypożyczalniach. Wiemy, jak liczy się każdy grosz w opiece nad osobą niepełnosprawną. Jestem ogromnie wdzięczna Fundacji. Ich pomoc jest nieoceniona. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam 😍

Tak nasze łóżka prezentują się w całej okazałości:

zobacz film

 

 

 

Wcześniejsze wpisy

 • 13 stycznia 2020

  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – pobity nowy rekord!

  28 finał wielkiego grania w pomaganie już za nami. Choć to dopiero szacunkowe wyniki, wiemy że padł kolejny rekord, 115 mln zł zebranych podczas kwesty ulicznej, licytacji oraz wpłat indywidualnych. Tegoroczne hasło to"Pomaganie jest dziecinnie proste. Gramy dla dzieci małych i bez focha – na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”. Nowoczesny sprzęt medyczny trafi na szpitalne oddziały dziecięce, specjalizujące się w szczegółowej diagnostyce oraz kompleksowo zajmujące się leczeniem najciężej chorych dzieci. Jak co roku swoją cegiełkę do "fundacyjnej puszki WOŚP " dodała Fundacja Eco Textil.

 • 18 grudnia 2019

  Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego numer 200 w Gdyni

  Kolejny sukces, który świętujemy wspólnie z mieszkańcami Gdyni. To właśnie w tym mieście, dzięki współpracy z Urzędem Miejskim i Stowarzyszenia Cool-awi wraz z naszym partnerem Polskim Czerwonym Krzyżem uruchomiliśmy dwusetną bezpłatna wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego. Z rowerów, wózków, balkoników czy kul będą mogli skorzystać zarówno mieszkańcy jak i turyści, którzy chętnie odwiedzają tę część Polski.

 • 28 listopada 2019

  Finał 8 edycji Top Model- zwyciężył Dawid!!!

  Ogromne emocje, wielka radość i chwile, które zapamiętamy na długo - tak można opisać doświadczenie towarzyszące nam podczas finału Top Model. My też mieliśmy spory udział w tej edycji programu - część jednego z odcinków była kręcona w sortowni w Skarżysku-Kamiennej! Dawid swoją osobowością i charyzmą udowodnił, że osoby z (nie)doskonałościami mogą spełniać marzenia!!!

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję