8 stycznia 2019

Rawa Mazowiecka – wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Pięć rowerów rehabilitacyjnych otrzymała Fundacja Obudźmy Nadzieję. Będą one wypożyczane osobom, które wymagają rehabilitacji i właśnie rower może im w tym pomagać. Mówi Małgorzata Walendziak, prezes Fundacji.

 

Rowery nie są stacjonarne – można się nimi poruszać na zewnątrz, po drogach czy ścieżkach rowerowych.

wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Fundacji Fundacja Obudźmy Nadzieję

ul. Solidarności 2a, 96-200 Rawa Mazowiecka tel. 46-814-64-34

 

 

źródło: http://radiovictoria.pl

Wcześniejsze wpisy

 • 7 stycznia 2019

  Przy ul Łaskiej 62 w Pabianicach działa wypożyczalnia rowerów trójkołowych

  Wypożyczalnia została ostała otwarta w piętek, 4 stycznia w Spółdzielni Socjalnej Zielone Pabianice. Wypożyczalnia to pomysł i inicjatywa Małgorzaty Grabarz, prezeski Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Pabianicach. Trójkołowce można wypożyczyć na 21 dni. Nic to nie kosztuje


 • 31 grudnia 2018

  Wzruszające zakończenie roku 2018

  Pod wieloma względami rok 2018 dla wszystkich osób wspierających działania Fundacji był bardzo pracowity ale i równie bardzo owocny. Historia którą chcemy przedstawić doskonale podsumowuje realizowany przez fundację projekt tworzenia bezpłatnej sieci wypożyczalni rowerów trójkołowych. Choć na samo podsumowanie rocznej intensywnej pracy przyjdzie jeszcze czas - to historia Pana Jana z Poznania pokazuje jak bardzo takie miejsca są potrzebne.

 • 14 grudnia 2018

  Tyle radości w Gminie Czerwonak!

  Przedświąteczny czas obfituje w wiele inicjatyw mających na celu pomoc osobom starszym i niepełnosprawnych. Tym razem nasze rowery trafiły do mieszkańców Gminy Czerwonak. Wiemy, że sprawiły dzieciakom bardzo dużo radości. Dla nas to kolejny dowód że program Rower Dla Niepełnosprawnego to strzał w dziesiątkę! Blisko 5500 rowerów trafiło już do niepełnosprawnych w całej Polsce.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję