9 marca 2020

To już 8 lat…

Aż trudno uwierzyć, że to już 8 lat. W marcu 2012 roku przekazaliśmy pierwsze wsparcie finansowe. Przez te osiem lat poznaliśmy tysiące uśmiechniętych dzieci i jeszcze więcej niezwykłych ludzkich historii. Dziś śmiało możemy powiedzieć- Mamy powody do dumy!

Ponad 6000 przekazanych rowerów trójkołowych, 207 wypożyczalni stacjonarnych oraz nasze najnowsze dzieło -internetowa wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego z której skorzystało już 526 osób. Bez was byłoby to niemożliwe!

W tym miejscu dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają, współpracują z nami, są naszymi ambasadorami, a w szczególności tym, którzy szerzą i udostępniają informację o działalności Fundacji. Dzięki temu z nasza pomocą możemy dotrzeć do najbardziej potrzebujących rodzin.

Cała nasza działalności nie byłaby możliwa bez osób, które oddają niepotrzebne ubrania  do specjalnych pojemników.  Dziś od Nas dla Was  przesyłamy serdecznie podziękowania za to, że jesteście i wspólnie  #Razem możemy więcej!!!

 

 

Wcześniejsze wpisy

 • 2 marca 2020

  Mamy 500 wypożyczeń!

  Z radością informujemy, że nasza bezpłatna internetowa wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego ma już 500 wypożyczeń. Do potrzebujących trafiło już 330 łóżek medycznych, 60 wózków inwalidzkich, 60 rowerów rehabilitacyjnych, oraz 40 balkoników i 10 par kul ortopedycznych. Zachęcamy do korzystania z naszej darmowej oferty.

 • 26 lutego 2020

  Piękny dar fundacji Eco Textil dla specjalnego ośrodka w Kielcach

  W piątek w Ośrodku Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczym przy ulicy Chęcińskiej w Kielcach prezes Fundacji Eco Textil ze Skarżyska - Kamiennej, Monika Lipnicka, przekazała placówce specjalne łóżko medyczne. To nowoczesne, sterowane pilotem urządzenie z materacem przeciwodleżynowym, będzie służyć niepełnosprawnym podopiecznym ośrodka.

 • 18 lutego 2020

  207 wypożyczalnia w Nowogardzie

  W Nowogardzie została utworzona kolejna wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego. Pod patronatem Urzędu Miasta balkoniki kule wózki i rowery trójkołowe mieszkańcy mogą wypożyczać bezpłatnie. Uroczystego otwarcia dokonał burmistrz Robert Czapla. Punkt mieści się w w budynku RCP przy ulicy Wojska Polskiego 3.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję