29 sierpnia 2018
2018
Rowery Eco Textil

W Gliwicach i Bytomiu też działamy

Gliwice i Bytom! Kolejne 2 bezpłatne wypożyczalnie rowerów rehabilitacyjnych. Zapraszamy do korzystania i aktywnego spędzania czasu

Jednostki prowadzące:
?Gliwice: Oddział Rejonowy PCK
ul. Wrocławska 16,
tel. 32 231 70 68

?Bytom: Szkoła Podstawowa nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi
ul. Łużycka 12a

tel: 32 289 33 33

Wcześniejsze wpisy

 • 24 sierpnia 2018

  W Tychach powstała wypożyczalnia rowerów dla osób starszych i niepełnosprawnych

  W Tychach powstała wypożyczalnia rowerów dla osób starszych i niepełnosprawnych. W Tychach na Czułowie powstała wypożyczalnia rowerów dla osób starszych i niepełnosprawnych. Kilka tygodni informowaliśmy, że fundacja Eco Textil szuka koordynatora w Tychach i znalazła. Do miasta trafiło w sumie 5 rowerów. Partnerem fundacji został Klub Sportowy Czułowianka.

 • 22 sierpnia 2018

  Rowery w Opatowie

  Na Placu Rekreacyjno - Wypoczynkowym odbyło się uroczyste otwarcie wypożyczalni rehabilitacyjnych rowerów dla osób niepełnosprawnych. Rowerowy Punkt w Opatowie prowadzi Powiatowe Centrum Kultury, Turystyki i Rekreacji. Rowery dostępne są w 3 rozmiarach. Zapraszamy wszystkich opatowskich cyklistów.

 • 20 sierpnia 2018

  Skromny jubileusz, ambitne plany

  Rok temu w Kaliszu otworzyliśmy pilotażowo pierwszą Bezpłatną Wypożyczalnię Rowerów Rehabilitacyjnych. Z zamiarem stworzenia sieci takich placówek nosiliśmy się już wcześniej, opracowanie systemu ich działania zajęło trochę czasu.
  Po 12 miesiącach możemy powiedzieć – udało się! Niedawno powstała 40 wypożyczalnia, a w planach są kolejne !!!

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję