28 stycznia 2019
2019
Inne inicjatywy

Wielka Orkiestra Kudłatej Pomocy

Pod taką nazwą Hufiec Pracy w Skarżysku – Kamiennej po raz kolejny zorganizował zbiórkę dla schroniska dla psów “Baros” w Suchedniowie. 23 stycznia delegacja Hufca z komendantem Marzeną Zajączkowską oraz wychowawcą Justyną Warwas przekazała schronisku zebrane dary.Zebrano dużą ilość karmy, koców, zabawek i innych potrzebnych psiakom rzeczy.

“Dużym wsparciem było przekazanie przez fundację Eco Textil dużej ilości koców. Szczególne wyrazy uznania należą się też dwóm uczestnikom skarżyskiego Hufca – Erykowi i Wojtkowi, którzy z własnej inicjatywy zebrali 50 kg makulatury, a otrzymane na skupie pieniądze przeznaczyli na zakup puszek z karmą dla psów. Aktywnie pomagali również w przekazaniu „prezentów” dla kudłatych czworonożnych przyjaciół” – powiedziała komendant Marzena Zajączkowska.

Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy przyłączyć się do “Wielkiej Orkiestry Kudłatej Pomocy”.

Wcześniejsze wpisy

 • 24 stycznia 2019

  Brzeg :PCK podarowało potrzebującym rowery rehabilitacyjne

  16 stycznia br. 10 trójkołowych rowerów rehabilitacyjnych trafiło do potrzebujących mieszkańców naszego miasta. Podarowano je dzięki hojności brzeżan, którzy wspierają akcje organizowane przez Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Brzegu, a w szczególności zbiórkę odzieży do specjalnych pojemników PCK rozstawionych na terenie miasta.

 • 16 stycznia 2019

  Tak graliśmy z Wielką Orkiestrą

  Fundacja Eco Textil co roku bierze udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. W tym roku nasi przedstawiciele uczestniczyli w licytacjach w Zespole Szkół Publicznych nr1 w Skarżysku i w Kieleckim Centrum Kultury. Na licytację w Kielcach podarowaliśmy dwa wózki inwalidzkie i rower rehabilitacyjny.

 • 10 stycznia 2019

  Finał tuż tuż – Eco Textil zagra z WOŚP

  Pomagamy tym, którzy pomagają. Brzmi zawile, ale sprawa jest prosta. Jak co roku Eco Textil wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W środę przekazaliśmy rower rehabilitacyjny i dwa wózki inwalidzkie na aukcję, która odbędzie się w Kieleckim Centrum Kultury.
  Mamy nadzieję, że znajdą nabywców i osiągną dobre ceny.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję