31 stycznia 2019

Wypożyczalnia Gudowo – Zachodniopomorskie

Kolejne miejsce na rowerowej mapie Polski to Gudowo koło Drawska Pomorskiego. W Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym w Gudowie i działające w nim Stowarzyszenie “Radość Życia” od dziś można już wypożyczać rowery !!!

Zapraszamy!!!

Wcześniejsze wpisy

 • 28 stycznia 2019

  Wielka Orkiestra Kudłatej Pomocy

  Pod taką nazwą Hufiec Pracy w Skarżysku - Kamiennej po raz kolejny zorganizował zbiórkę dla schroniska dla psów "Baros" w Suchedniowie. 23 stycznia delegacja Hufca z komendantem Marzeną Zajączkowską oraz wychowawcą Justyną Warwas przekazała schronisku zebrane dary.Zebrano dużą ilość karmy, koców, zabawek i innych potrzebnych psiakom rzeczy.

 • 24 stycznia 2019

  Brzeg :PCK podarowało potrzebującym rowery rehabilitacyjne

  16 stycznia br. 10 trójkołowych rowerów rehabilitacyjnych trafiło do potrzebujących mieszkańców naszego miasta. Podarowano je dzięki hojności brzeżan, którzy wspierają akcje organizowane przez Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Brzegu, a w szczególności zbiórkę odzieży do specjalnych pojemników PCK rozstawionych na terenie miasta.

 • 16 stycznia 2019

  Tak graliśmy z Wielką Orkiestrą

  Fundacja Eco Textil co roku bierze udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. W tym roku nasi przedstawiciele uczestniczyli w licytacjach w Zespole Szkół Publicznych nr1 w Skarżysku i w Kieleckim Centrum Kultury. Na licytację w Kielcach podarowaliśmy dwa wózki inwalidzkie i rower rehabilitacyjny.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję